Passo Mobil: Passolig kartı olmadan maça girmek

Artık passolig kartınız yanınızda olmasa bile Türk Telekom Stadyumuna sorunsuzca girebilirsiniz. Nasıl mı? Ayrıntılar yazımızda, mutlaka okuyun ..Passolig tarafından uygulamaya alınan passo mobil sayesinde Türk Telekom Stadyumuna cep telefonunuzdaki uygulama ile giriş yapabilirsiniz. Uygulama sayesinde tek kullanımlık bilet almaya gerek kalmadan passolig kartınız ile satın aldığınız maç biletini kullanabilmektesiniz.


Passo Mobil Uygulaması’nı kullanarak hangi stadyumlarda maça girebilirim? 

Passo Mobil Uygulaması’nda bulunan “Maça Gir” butonuna tıklayıp, cep telefonunuzun teknik özelliğine göre otomatik olarak ekrana çıkan QR kodu veya NFC ekranını turnikede okutarak maça girebilirsiniz. Mobil uygulama ile maça giriş Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu

passo mobil uygulamasını indir

Passo Mobil ile birlikte Passolig Kartını da yanımızda taşımamız gerekecek mi?

Passo mobil uygulaması hayatımızı kolaylaştıran bir hizmet. Uygulama sayesinde karta ihtiyaç duymadan maça kolayca giriş yapılabileceksiniz. Passolig Kartı olmayanlar için; Öncelikle uygulamayı indirin, Passolig Kart başvurusunda bulunup maç biletinizi alabilirsiniz, Sonrasında yapmanız gereken sadece Passo Mobil ile stada giriş yapmak.

Eğer Passolig Kartınız varsa; Uygulamaya login olup, gitmek istediğiniz maç biletini almanız yeterli olacaktır. Stadyuma giderken Passo Mobil ile giriş yapabilirsiniz.

Maç biletini web sitesinden aldım yine de Passo Mobil ile giriş yapabilir miyim? 

Evet. Passo Mobil’e giriş yaptığınızda da biletinizi görüntüleyebileceksiniz dolayısıyla Uygulama ile de stadyumlara giriş yapabileceksiniz.

Yorumlar

 1. Passo mobilin adroid versiyonu iphonedakinden daha guzel ��

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İphonenun var mı? :)

   Sil
  2. İlla iphone olması mı lazim ki ...arkadasimdan biliyorum

   Sil
 2. Halit Mercek18 Ekim 2017 12:31

  Bu iş güzel oldu kartımı unuttuğum zamanlar kafam rahat eder artık.
  Bu haberi beğendim admin ben sana reklam tıklama desteği :)))

  YanıtlaSil
 3. Fener maçında mobili deneyeceğim, saol

  YanıtlaSil

Yorum Gönder