Galatasaray-Fenerbahçe Maç Bileti

22 Ekim 2017 Pazar günü saat 19:30 da Türk Telekom Stadyumunda başlayacak müsabakanın biletleri satışta. Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 9. hafta müsabakasında Galatasaray rakibi Fenerbahçe'yi Türk Telekom Stadyumunda ağırlıyor. Galatasaray - Fenerbahçe derbi maçı bileti satışa sunuldu (detaylar için tıklayınız)


Galatasaray Fenerbahçe maç bileti ne zaman satışa sunuluyor?

Galatasaray Fenerbahçe maç biletleri daha önce Fenerbahçe, Gençlerbirliği ve Alanya maçlarını kapsayan paket halinde satışa sunulan biletler, Fenerbahçe maçına özel olarak 17 Ekim Salı günü satışa sunulacak.

3 Maç Galatasaray Kombinesi satın almak için tıklayınız.


22 Ekim 2017 Galatasaray Fenerbahçe maç bileti nerede satılıyor?

Beyoğlu GSStore, Aslanlıyol gişeleri, aktif satış noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı Passolig Çağrı Merkezi'nden bilet satışı yapılmaktadır.

GSBONUS kart sahiplerine öncelik hakkı

Bilet satışları, 17 Ekim 2017 Salı günü saat 11:00’de GS Bonus Kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup , 18 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 11:00’de sadece GS Logolu Passolig kartlarına, 21 Ekim Cumartesi günü saat 11:00’den sonra Fenerbahçe kartı dışında tüm Passolig kartlarına satış yapılacaktır.

Kombine Kart Sahipleri Biletlerini Satabilecek

 Kombine sahipleri gidemeyecekleri maç için kombinesine ait olan koltuğu tek maçlık olarak satılması için kulübümüze devredebilirler. Kulübe devredilen kombineye ait koltuk bilet olarak satıldığı takdirde (masraflar hariç) bilet gelirinin yüzde 60’ı bir sonraki sezon kombine yenilemesinde indirim olarak uygulanacaktır.

Yorumlar