Galatasaray Passolig Kart

Türk Telekom Arena'daki müsabakalarda Galatasaray PASSOLİG Kart yeni sezonda zorunlu hale geliyor. 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine dair Kanun uyarınca, kağıt bilet devri kapanıyor. Maçlara girmek isteyen taraftarlar Passolig Kart alıyor. 
Galatasaray PASSOLİG kart futbol tutkunlarına tek bir kartta pek çok özelliği barındırıyor. Maç biletini aldığınız kartınızla bankamatiklerden para çekme, ulaşımda e-bilet yerine kullanma gibi fonksiyonlarvda yüklü. Tüm bu özellikler tek bir kartta bir araya gelmiş. Galatasaray PASSOLİG Kart ile hem nakit taşıma derdinden kurtuluyor hem de alışverişlerinizi güvenle yapıyorsunuz. Üstelik tüm alışverişlerinizde taraftarı olduğunuz takıma maddi destek sağlıyorsunuz.

Galatasaray PASSOLİG Kart sahipleri, taraftarı oldukları takım ile ilgili aktivitelerden taraftar puanı biriktiriyor, kulüplerinin kendilerine sağladığı ayrıcalıklı dünyada ödüler kazanıp, çekilişlere katılıyor, hayallerindeki futbolcular ile tanışma fırsatına sahip oluyorlar. PASSOLİG kartınızı para yerine kullanarak yurt içi ve yurt dışı her yerde alışveriş yapabiliyor, PASSOLİG Banka ve kredi Kartınız ile yurt içi ve yurt dışı tüm ATM’lerden para çekebiliyorsunuz.

Galatasaray PASSOLİG kartlara para yüklemek de çok kolay. Dilerseniz nakit olarak başka banka hesabınızdan Galatasaray PASSOLİG kartınıza EFT yapabilir, Türkiye çapındaki binlerce Aktif Nokta’dan ve tüm PTT şubeleri ile PTTmatik’lerden kolaylıkla para yükleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz başka banka kartlarınızdan da kartınıza yükleme yapabilirsiniz.

Galatasaray Passolig kart yıllık ücreti 25 TL'dir. Kartınızı passo.com.tr adresinden sipariş edebilirsiniz.