Galatasaray Dergisi 117. Sayısı

Galatasaray Spor Kulübü’nün aylık spor yayını Galatasaray Dergisi’nin 117. sayısı, 168 sayfalık geniş içeriğiyle, bayilerdeki yerini aldı. 117. sayıda Burak Yılmaz ve Henry Domercant gibi iki önemli röportajın yanı sıra eski oyuncumuz Arif Erdem ile yapılan geniş söyleşi yer alıyor.Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Burak Yılmaz, en verimli çağında geldiği Galatasaray’daki hedeflerini Galatasaray Dergisi’nin 117. sayısına anlattı. Başarılı oyuncu, konsantrasyonunu ve özgüvenini nasıl yeniden kazandığını Galatasaraylılarla paylaştı.

Henry Domercant; sayı yapmak doğasında vardır bazı oyuncuların. Gözleri tamamen kapalı gibi şut atarlar bazen, el üstünden, sanki önünde kimse yokmuş gibi, hayal edercesine boş bir parkeyi. Konsantrasyonları yoğundur ve kazanmak isterler çılgınca. Karşınızda Henry Domercant.

Galatasaray’ın efsane isimlerinden Arif Erdem, 1991 yılında giymeye başladığı formasına 2005 yılında veda etti. 14 yıl boyunca sayısız zafer yaşayan Arif Erdem ile Galatasaray günlerini ve teknik adam olarak futbola bakışını konuştuk.