Galatasaray Akhisar Bld maç bileti

Spor Toto Süper Lig 5. Hafta mücadelesinde rakibimiz Akhisar Belediye. 23 Eylül 2012 pazar günü saat 20:00'da başlayacak mücadelenin biletleri satışa sunuldu. 19 Eylül Çarşamba günü itibariyle GS BONUS'lular için öncelik hakkı başladı. 


  • 21 Eylül Cuma biletler genel satışa sunuldu.
Galatasaray-Akhisar Bld bilet fiyatları
1.Kategori - 300.00 TL
2. Kategori - 200.00 TL 
3. Kategori - 150.00 TL 
4. Kategori - 100.00 TL 
5. Kategori - 70.00 TL 
6. Kategori - 50.00 TL 
7. Kategori - 40.00 TL

*BİLET SATIN AL

*TT ARENA oturma planı için tıklayınız.

Hatırlatma:
Biletix Çağrı merkezi ile Biletix internet sitesi aracılığıyla bilet satın alanlar, biletlerini perakende satış noktalarından maç saatine kadar bastırabilirler. Ayrıca maç günü biletler Biletix Perakende satış noktalarından ve saat 15:00’dan itibaren Türk telekom Arena Stadyumu gişelerinden satılacaktır
*Genel satışta kişi başı bilet limiti 3, GS BONUS için 4 bilettir.

Ulaşım:


1. METROYLA ULAŞIM

BÜYÜK BOY için tıklayınız.
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’ya en kolay ulaşım metro ile sağlanacak.
Hacıosman - İTÜ  Ayazağa hattı ve Taksim – Sanayi hattındaki metro istasyonlarından binecek olan biletli seyirciler, Sanayi durağında inerek Sanayi-Seyrantepe mekik seferini yapan metro trenlere aktarma yapacak ve Sanayi’den 2 dakikalık yolculukla Seyrantepe metro istasyonuna ulaşacak. Seyrantepe Metro istasyonuna ulaşan izleyiciler tünellerden  geçerek stada ulaşacaklar. Metro ile gelen  izleyiciler biletlerine göre Doğu, Batı, Pegasus ve Güney tribünlerindeki turnikelere giderek stada giriş yapacaklar.

2. OTOBÜSLE ULAŞIM

İETT, bileti olan taraftarlar için İstanbul’un Avrupa ve Asya yakasından 3 noktadan Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’ya özel seferler düzenledi. Taraftarlar Avrupa’da 2, Asya’da 1 olmak üzere toplam 3 noktadan sefer var.

A) Birinci Buluşma Noktası:
Avrupa Yakası’nda Beylikdüzü-Avcılar-Başakşehir-Küçükçekmece-Büyükçekmece-Bakırköy ve Esenler duraklarından Esenkent-Bahçeşehir İETT hareket amirliği noktasında ulaşan taraftarlar İETT otobüs seferleriyle stada ulaşabilir.

B) İkinci Buluşma Noktası:
Avrupa Yakası’ndan bir diğer hareket noktası da Mecidiyeköy Ali Sami Yen Stadı’nın arkasında bulunan otobüs durakları olacak. Burada toplanan taraftarlar İETT otobüs seferleriyle stada ulaşabilir.

C) Üçüncü Buluşma Noktası:
Anadolu Yakası’ndan gelecek taraftarları içinse toplanma noktası Ümraniye – Tepeüstü 'nden. Buradaki taraftarlar da  İETT seferleri ile stada gidebilir.

3. ÖZEL OTOYLA ULAŞIM

Sadece otopark giriş kartı tahsis edilen taraftarlar Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’ya giriş yapabilecek. Otopark giriş kartı olmayan seyirciler stada alınmayacak.
Otopark giriş kartı tahsis edilen özel araçlar, TEM yolunu kullanarak stada ulaşabilecek. Otopark giriş kartı olmayanlar araçlarıyla stada kesinlikle giriş yapamaz.