MarcaTv: Kaka Galatasaray ile anlaştı

Önceki gün GSTV'de açıklamalar yapan Ünal Aysal "Transfer dönemi Galatasaray için kapandı mı? Son dakikada bir sürpriz var mı? Kaka geliyor mu, yoksa bu transfer tamamen kapandı mı?" sorusuna şöyle yanıt vermişti;
"... Önümüzdeki süre kısa bir süre değil, bayağı bir zaman var. Türkiye’de transfer dönemi 5 Eylül’de bitiyor. Bunu değerlendiririz. Kaka konusuna gelince olabilir mi, olabilir. Kaka’da olabilir, bir başkası da olabilir. Bu ihtimaller mevcut. Bizim görevimiz ekibimizi kuvvetlendirmek ve başarıyı muhakkak ve muhakkak yakalamak."

Dün akşam saatlerinde İspanya'nın Marca yayın kuruluşunun resmi twitter hesabında "Kaka'nın yıllık 2,5 milyon Euro karşılığında Galatasaray'la anlaştığı" duyuruldu. (işte o twit : http://twitter.com/marcatv/status/240590665392738305 )


Bilindiği gibi Real Madrid Luka Modric'i renklerine katınca Kaka'nın takımdan ayrılmasına kesin gözle bakılıyordu. Öte yandan Milan başkanı Galliani : "Kaka operasyonu bizim adımıza sona erdi çünkü bu çok riskli bir durum. Niang şu anda ilk hedefimiz konumunda, onu 6 aydır izliyoruz ve çok iyi bir oyuncu olduğuna inanıyoruz. Bizim ilk tercihimiz o olacak çünkü Allegri onu takımda görmeyi çok istiyor." ifadelerini kullandı.Böylelikle Kaka'nın transferindei son pürüzde giderildi.Yarın Şampiyonlar ligi kura çekimi için İsviçre'ye gidecek olan Aysal'ın aynı gün Madrid'e geçmesi bekleniyor.

-seyrantepesporkompleksi.org