Türkiye-Almanya maçına hediye biletler

EURO 2012 ön eleme grubunda bu akşam saat 21:30'da başlayacak Türkiye-Almanya müsabakası için sponsor firmaların dağıtacağı hediye biletler ve yapılacak aktiviteler.Milli Takımımızın sponspor firmaları Türkiye-Almanya müsabakası öncesi çeşitli aktiviteler düzenleyip, maç bileti hediye ediyor.


  • Turkcell: Firma tarafından görevlendirilecek 90 kişi, TFF, Turkcell ve NTVSpor ortaklığı ile üretilen, maça özel 50 bin adet atkı dağıtacak. Atkılar, doğuda Metro girişinden, batıda da Otopark girişinden yapılacak. Doğu tribün girişinde; langırt, top sektirme ve şaşırtan gözlük ile penaltı vuruşu aktiviteleri olacak. Bu yarışmalara katılanlara sınırlı sayıda Milli Takım forması ve 2000 adet şapka hediye edilecek. Aktivite alanında LED ekran bulunacak.


Coca Cola: Yayıncı kuruluş aracılığı ile 100 adet kapalı tribün bilet dağıtılacak.


  • TTNET: Doğu tribününde 7 bin adet köpük eldiven dağıtacak. Ayrıca gezici olarak yüz boyama yapılacak. 


Mercedes Benz: Metro çıkışındaki orta alanda CLS model araç sergileyecek. Ayrıca VIP 2 Doğu girişinde SLK model araç sergileyecek. Firmanın 10 kişilik ekibi 10 bin adet pat-patı kapılarda dağıtacak. Loca içindeki misafirlerine forma ve şapka hediye edecek olan Mercedes Benz, Facebook'ta da maç bileti dağıtacak. Garanti Bankası: garantitakvim.com'da yoncaların içerisine gizlenmiş garanti takvim logosunu ilk bulan 10 kişiye çift kişilik maç bileti hediye edilecek.


  • Ülker: Vip 2, Vip 1 Stadyum Doğu alt girişinde 5000 adet Ülker atkısı dağıtılacak. Ayrıca Ülker gezici personeli, Doğu ve Batıdaki tüm localarda kişilerin istekleri doğrultusunda fotoğraf çekimi yapacak. Taraftarlara yüz boyama ve metro çıkışı Doğu tarafındaki aslanlı yolda da cut-out görseli uygulaması yapılacak. Ülker, facebook aracılığı ile 50 adet bilet dağıtacak. Biletler metro çıkışındaki biletix gişesinden teslim edilecek.


THY: Milli Maç biletleri Twitter ve Facebook'tan yapılacak bir kampanya ile dağıtılacak. Biletler metro çıkışındaki biletix gişesinden teslim edilecek.


  • Arkomen: 109 numaralı Doğu Blokta 100 adet şapka dağıtılacak. Metro çıkışında ve Batı Blok önünde cut-out olacak. Doğu Blok'ta yer alacak 1 adet gol atma aktivitesinin yanı sıra Doğu ve Batı bloklarda Arko Men bando takımı gezici olarak yer alacak.

Yorumlar