TT Arena'ya Ulaşım Sorununa İlişkin Açıklama

Uzun süredir dile getirilen Türk Telekom Arena'ya ulaşım sorunu ve maç çıkışları yaşanan sıkıntılar konusunda Galatasaray yönetimi ilk somut adımını attı. Kulübümüzün resmi yayın organından yapılan açıklama; "Bugün Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcıları Refik Arkan ve Adnan Öztürk ile Galatasaray Sportif A.Ş. Genel Müdürü Ebru Köksal, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ı Ankara’da makamında ziyaret etmişlerdir

 Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’nın ulaşım sorunlarının konuşulduğu toplantı neticesinde Gençlik ve Spor Genel Müdürü Sayın Mehmet Baykan, sıkıntıların ivedilikle giderilmesi için Genel Müdürlük Üst Düzey Yönetimini görevlendirmiştir. İlgili birimler, 7 Ekim 2011 Cuma günü oynanacak Türkiye - Almanya milli maçı öncesinde stadımızı ziyaret edecek ve incelemelerde bulunacaklardır. Kamuoyuna duyurulur."


Gelişmelerin bir an önce neticelenmesi ve yaşanan sorunların en kısa sürede çözülmesini temenni ediyoruz. Konuyla ilgili gelişmeleri takip etmeye devam ediyoruz.

 YORUM

Yorumlar