TT Arena'da Penaltı Atma Yarışması

Stadyumdan sorumlu yönetici Sedat Doğan'ın duyurduğu "Taraftar Sahaya İniyor" etkinliği çerçevesinde, maç öncesi taraftarlara Türk Telekom Arena'nın çimlerine ayak basma fırsatı veriliyor. Bu etkinliklerden birisi de; penaltı atma yarışması. Türk Telekom Arena'da bu benzersiz deneyime katılmak için kombine sahibi olmak ve lisanslı Galatasaray forması giymek gerekli.
  • "Penaltı Atma Yarışması" nın ilki 18 Eylül Pazar günü saat 20.00'de Türk Telekom Arena'da oynanacak olan Galatasaray-Samsunspor maçından önce yapılacak.
Arena'da yarışmaya katılmak isteyenler için 2 adet Yardım Masası kuruldu. Yardım masalarına ilk gelen taraftarlar yarışmaya katılma hakkı elde edecek. Kadın ve çocuk katılımcılar Güney Tribünü yardım masasına, erkek katılımcılar Kuzeybatı Tribünü (Galatasaray Store tarafı) yardım masasına başvuracak. Bu nedenle stadın Kuzey ve Güney tarafındaki kapıları saat 17.00'den itibaren açılacak.

  • Penaltı müsabakasında başarılı olan kadın taraftarlarımıza 50 TL’lik GS Store hediye çeki verilecek. Yarışmaya katılan tüm taraftarlarımızın fotoğrafları galatasaray.org resmi internet sitemizden de yayınlanacak.

Katılımcıların dikkatine;

* Stadımızın çimlerinin zarar görmemesi için adayların spor ayakkabı giymeleri zorunludur. (Krampon ayakkabı giyilemez)

* Yarışmacılar toplam 3 penaltı atacaktır. İlk 2 penaltı atışının birini atamayan yarışmacı 3. atışa hak kazanamayacaktır.

Yorumlar