Kobe Türk Telekom Arena'da (FOTO)

Ocak 2005'te Lakers-Toronto maçında tam 81 sayı üreterek NBA tarihinin en skorer ikinci oyuncusu olan, dünyaca ünlü yıldız basket oyuncusu, Kobe Bryant Türk Telekom Arena'yı ziyaret etti.Kobe Penaltı Atışı Yaptı
Amerikalı basketçinin sempatik tavırları dikkat çekerken, Galatasaraylı futbolcularla olan diyalogları dikkat çekiciydi. Kobe, Ufuk Ceylan'ın koruduğu kaleye üç penaltı vuruşu kullandı. İlk iki penaltısında başarı olamayan Kobe, üçüncüde hedefi buldu. Sonra kaleye kendisi geçen Kobe izleyenlere keyifli anlar yaşattı.


Galatasaray taraftarı Kobe, Arena'dan etkilendi
Teknik heyet ve futbolcularla tanışma faslından sonra, Galatasaray'ın sıkı bir taraftar kazandığını ve Türk Telekom Arena'nın atmosferinden çok etkilendiğini söyleyen yıldız basketçi, kulübümüzün kendisi için yaptırdığı şilti kabul etti .Öte yandan kalecimiz Fernando Muslera, antrenman sonrasında kaleci eldivenlerini Kobe Bryant'a imzalattı. Bryant, Milan Baros'un kendisine ait olan Galatasaray şapkasını da imzaladı. Felipe Melo, Kazım Kazım ve Johan Elmander, soyunma odasından geri dönerek Kobe Bryant ile birer fotoğraf daha çektirdiler.

Kobe, taraftarla da bol bol fotoğraf çektirdi.
Amerikalı basketbol yıldızı başta olmak üzere dün akşam herkes Türk Telekom Arena'dan mutlu ayrıldı.

edit: Kobe' TT Arena'da VİDEO

Yorumlar