İett otobüs seferleri hakkında duyuru

Geçen sezon uygulanan ve bu sezonun ilk maçında, Samsunspor mücadelesi ile devam eden Türk Telekom Arena'ya ücretsiz otobüs seferleri ile ilgili kulübümüzden yazılı açıklama yapıldı.


Stadyum Geliştirme Grubu'nun sunduğu rapor çerçevesinde, kulübümüzün icra kurulu ÜCRETSİZ İETT OTOBÜS SEFERLERİNE devam edileceğine karar verdi. Türk Telekom Arena'ya ücretsiz otobüs seferleri İstanbul'un beş ayrı noktasından yapılıyor.

Resmi sitemizden yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi;


   Stadyum Geliştirme Grubu’na iletilen çok sayıda e-posta tek tek okunmakta ve farklı konu başlıkları altında haftalık raporlar halinde kulübümüzün icra yetkisine sahip komitelerine çözüm önerileri ile birlikte iletilmektedir. Bu kapsamda sizlerden gelen yoğun taleplerin yanı sıra, bizlerin de yakından şahit olduğu ve birebir yaşadığı ulaşım sıkıntılarını kısmen de olsa hafifletmek amacı ile İETT’nin taraftarlarımıza özel otobüs tahsis etmesi uygulamasının devam ettirilmesi yönündeki önerimizi içeren raporumuz ilgili komiteye geçtiğimiz hafta iletilmiştir. 


   Yöneticilerimizin konuya gösterdiği hassasiyet sonucunda bu sezon Samsunspor maçı ile başlayan bu uygulama, 26 Eylül 2011 Pazartesi günü oynanacak Eskişehirspor maçında da devam edecektir. Konu ile ilgili gerekli detaylar resmi internet sitemizden ayrıca açıklanacaktır.

Yorumlar