Hazırlanıyoruz: Fiorentina, Olympiakos, R. Madrid

Liverpool karşılaşması sonrası Fatih Terim takıma 1 haftalık izin vermişti. Bir haftalık tatil sonrasında üçüncü hazırlık dönemini 5 Ağustos Cuma günü başlatıyor. Hazırlıklar İstanbul'da başlayıp Fiorentina, Atina ve son olarak Madrid' te bitecek. Cimbom bir birinden güçlü rakipleriyle mücadele edecek.Avrupa Turnesi: Fiorentina,Olympiakos ve Real Madrid

5-11 Ağustos tarihleri arasında Florya'da çalışacak olan Galatasaray, ayın 11'inde Floransa'ya gidecek ve 14 Ağustos'ta Terim'in eski takımı Fiorentina ile karşılaşacak. 15 Ağustos'ta Atina'ya geçecek Cimbom, 17 Ağustos'ta Olympiakos ile oynadıktan sonra Slovenya'ya gidecek ve 23 Ağustos'a kadar kampa girecek.

Bernabeu Cup: rakip Real Madrid
Madrid'e uçacak Galatasaray, 24 Ağustos'ta Santiago Bernabeu Cup'ta Real Madrid'e rakip olacak ve ertesi gün İstanbul'a dönecek. Öte yandan şike skandalı sonrası liglerin ertelenmesi üzerine Almanya'da 4 Büyük takım arasında düzenlenmesi gündeme gelen Dostluk Kupası, takımların Avrupa Kupası ve hazırlık maçları programlarının yoğunluğu nedeniyle rafa kalktı.

Yorumlar