Maç Günü:Galatasaray-Liverpool

Türk Telekom Arena yeni sezona Liverpool mücadelesiyle kapılarını açıyor. Bu akşam saat 21.00'da başlayacak karşılaşma öncesi Florya Metin Oktay Tesislerinde saat 11.00'da basına ve taraftara kapalı antrenman yapacak olan Liverpool mücadele sonrasında özel uçakla İngiltere'ye dönüş yapacak.


Karşılaşma öncesinde her iki takımın son karşılaşmalarını inceledeğimizde; Galatasaray'ın 2-1 lik Türkiyemspor galibiyeti,1-0 lık Twente yenilgisi ve 0-0 lık İnter beraberliğini görmekteyiz. Liverpool ise Çin'de düzenlenen turnuvada Guangdong Sunray Cave takımını 4-3' le geçerken, 23 Temmuz günü Hull City'ye 3-0 mağlup oldu.

İngiliz devi Liverpool için İstanbul çok anlamlı. 2005 yılında kazandıkları unutulmaz Şampiyonlar Ligi finali hala akıllarında ve bu nedenle İstanbul'u çok seviyorlar.

Karşılaşma biletleri 40 ile 400 lira arasında. (bknz:gs-liverpool biletleri) Müsabakaya metro ile gelmek işinizi kolaylaştıracaktır.

Karşılaşmayı D-smart'a bağlı EURO FUTBOL kanalı canlı yayınlayacaktır. Maç öncesinde ve sonrasında GSTV de programlar yapılmaktadır.

Galatasaray 3 Liverpool 0 karşılaşma sona erdi

Yorumlar