Ünal Aysal: 100 günlük program tıkır tıkır işliyor

Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirilen ''Geleneksel Galatasaray Pilavı''na katılan Ünal Aysal, basın mensuplarına da açıklamada bulundu.

Galatasaray camiasına ve taraftarlara yönelik tek bir mesajı olduğunu söyleyen Aysal, ''Verdiğimiz sözleri tutacağız, kimsenin endişesi olmasın. Başarı sözü verdik. Başladığımızı yer belli ve ileriye dönük her gün bu başarının ne şekilde gelişeceğini izleyeceksiniz. Ben ve arkadaşlarım elimizden geleni yapıyoruz. Galatasaray'ın hizmetindeyiz. Bu hizmeti en iyi şekilde sergileyeceğiz, bundan emin olun'' diye konuştu.

Programlarında yer verdikleri çalışmaların planlandığı gibi gerçekleşmeye başladığının altını çizen Başkan Aysal, şunları söyledi:


''Programımızda yer verdiğimiz ne varsa hepsi tıkır tıkır saat gibi çalışıyor. Hem kurumsal, hem mali, hem de sportif yapılanma konusundaki çalışmaları arkadaşlarımız ekip olarak ciddi bir şekilde sürdürüyorlar. Bir sıkıntıyla karşılaşacağımızı sanmıyorum. 100 günün sonunda camiamıza dönüp, (Şunları yapabildik) diyebileceğimize inanıyorum. Şu anda 1 yıllık ve 3 yıllık programları bir kenara bıraktık. Özellikle 100 günlük programı yerine getirmeye çalışıyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Alt icra komitelerimizi kurduk, onlar devreye girdiler. Sadece yönetim kurulu üyelerinin değil, dışarıdaki Galatasaraylıların da katkısını bu sisteme azami bir şekilde dahil etmek istiyoruz. Gayet iyi gidiyor. Mali, sportif ve kurumsal yapılanmada temellerin üzerine çıkmaya başladık.''Ayrıca, Galatasaray Pilavı'nın kendileri için önemini vurgulayan Başkan Ünal Aysal, ''Galatasaray'ın geleneksel olarak tüm ögelerinin bir araya geldiği bir olay. Beraberliğin, dayanışmanın sergilendiği bir olay. Hep birlikte yaşıyoruz. Bu bir bayram bizim için'' dedi.

not: Ünal Aysal Drogba'nın transferi için çalışıyoruz.

Yorumlar