TT Arena 2011-2012 sezonu kombineleri

Türk Telekom Arena 2011-2012 sezonu kombine kart satışlarına 1 Temmuz 2011 tarihinde başlanacaktır. Ebru Köksal'ın GS TV'ye yaptığı açıklama;Kombine satışlarına 1 Temmuz’da başlamayı hedefliyoruz. Zaten VIP satışlarını hiçbir zaman durdurmamıştık. Bunlar bir yandan devam ediyordu. 1 Temmuz’da başlayacak kombine satışları için satış ofisimizi stada kurduk. Metro çalışıyor olacak, 10.00-18.00 arasında hatta ilk hafta sonu Cumartesi ve Pazar da açık olacak. Bu sefer kombinelere 1 yıllık satıyoruz.

Şu an arayan soran çok fazla kişi var. Facebook’ta bir sayfa açtık, bir günde bin kişi kaydoldu. Twitter’dan Facebook’tan internet sitesinde telefonla arayan çok kişi var. Hedefimiz 30 bin kombine.
19 bin kadarı zaten satılmıştı, 11 binin de bir hafta içinde tüketeceğimi düşünüyorum. Çünkü çok güzel bir sezon bizi bekliyor. Avrupa’da olmamamızı da özel maçlarla telafi etmeye çalışıyoruz. 2-3 tane çok yüksek ratingli, Avrupa’nın çok iyi kulüpleriyle dostluk maçlarıyla sezona başlayacağız. Bu da eminim ki heyecanı artıracaktır. Bu maçların tamamı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da olmayabilir. Yurt dışında da olabilir.


Yorumlar