Atletico Madrid Kulübünden Reyes açıklaması

Jose Antonio Reyes başka bahara kaldı...

Atletico Madrid resmi web sitesinden yaptığı duyuruda Jose Antonio Reyes, Diego Forlan ve Tomas Ujfalusi konusunda Galatasaray ile görüşmelere başlandığı belirtildi. Ancak Jose Antoni Reyes, menajeri ve kulüp yetkililerinin 21 haziran günü Sevilla'da yaptıkları toplantı sonrası Reyes'in kulübün bir parçası olduğunu ve satmama yönünde karar aldıklarının altını çizen Atletico yönetimi Diego Forlan konusunda bir açıklama yapmadı.


Metnin orjinali : "Last week, Club Atlético de Madrid received an offer from Galatasaray for three of its players: Tomas Ujfalusi, José Antonio Reyes & Diego Forlán. The club granted the Czech defender permissions to talk with the Turkish side only when the terms were right for Atlético de Madrid.

After meeting with José Antonio Reyes and his representative Mariano Aguilar this Monday the 21st of June in Seville, along with the new director of football José Luis Pérez Caminero, all parties agreed to decline the offer from Galatasaray with the player remaining part of the Atlético de Madrid first team squad for the coming season. " atletico madrid offical web sayfası için tıklayınız.


Yorumlar