Türk Telekom Arena Misafirlerini Ağırladı

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat ve Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, bugün Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da düzenlenen organizasyonda DenizBank yetkilileri ve Dexia Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.Yurtdışından yabancı gazetecilerin de takip ettiği organizasyonda DenizBank yetkilileri, Galatasaray ile bulundukları ortaklıklar ve spor kulüpleriyle aralarında yarattıkları sinerji hakkındaki bir prezentasyonu davetlilerle paylaştılar. Sunumda DenizBank – GSBonus işbirliği hakkında detaylı bilgiler verildi.Organizasyonda ilk söz hakkını alan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, “Galatasaray’ın yeni stadı Türk Telekom Arena’ya hoşgeldiniz” diyerek başladığı konuşmasına şöyle devam etti:

“Burası şu anda UEFA’nın 2016 kriterlerine uyan tek stadyum. Bu ziyaretinizde umarım stadımızı beğenir ve keyifli vakit geçirirsiniz. 52500 kişilik bu stadın inşası beş yıl sürdü. Yine dünyada metronun içine çıktığı tek stadyum burasıdır diye düşünüyorum.”
Adnan Polat, stadyum hakkında bilgiler verdikten sonra, Ocak 2011’de açılışı yapılan stadyumun henüz tam anlamıyla tamamlanmadığını ifade etti. Galatasaray’ın yeni evinde büyük başarılar kazanacağını umduğunu ifade eden Polat, stadın misafirlerine tekrar hoşgeldiniz diyerek konuşmasını noktaladı.

Prezentasyonun ardından Dexia Yönetim Kurulu Üyeleri, kendilerine armağan edilen Galatasaray formalarını giyerek Türk Telekom Arena’nın zeminine indiler. Konuklar, stadyumu gezdikten sonra kendileri için hazırlanan yemeğe katıldılar.

Yorumlar