Arda Turan: Bir transfer teklifi var

Lig TV'ye açıklamada bulunan Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Arda Turan, sarı-kırmızılı kulüpteki geleceğiyle ilgili olarak, ''Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusuyum ve benim işim futbol oynamak. Bir teklif var. Şu anda sadece milli takıma konsantreyim'' dedi.

(A) Milli Takım'ın 2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde Belçika ile yapacağı maçın önemine dikkati çeken Arda, ''Oradan avantajlı bir skorla dönmeliyiz. Belçika'yı yenebilecek güçteyiz. İstediğimiz oyunu sergilersek avantajlı bir sonuçla döneriz'' ifadesini kullandı.

Terim'le Baba-Oğul ilişkisi içinde görüştük


Arda Turan, Galatasaray'da yeniden teknik direktörlük koltuğuna oturan Fatih Terim'in, yine çok büyük başarılara imza atmasını dilerken, aralarında baba-oğul ilişkisi içinde bir görüşme geçtiğini aktardı.
Yıldız futbolcu, Fatih Terim ile ilgili olarak, ''Ben hocamıza hayırlı olmasını diliyorum. Onun hakkında söz söylemek bana düşmez. Bu yaşıma gelene kadar üzerimde çok emeği olan bir insan. Çok saygım ve çok fazla sevgim var. Umarım çok büyük başarılara imza atar. Kendisi çok büyük hoca ve çok büyük bir insan. Umarım her şey çok güzel olur'' dedi.
Arda Turan, Terim'le yaptığı görüşme hakkında da, ''Hocamla hep sohbet ediyoruz. Özel bir görüşme değil. Bir baba-oğul ilişkisi içinde geçti. Biz birbirimizi çok seviyoruz. Sohbetimizi açıklayamam ama bizimkisi oyuncu-hoca ilişkisi değil'' diye konuştu.

Galatasaray takımının oldukça kötü bir sezon geçirmesi hakkında ise Arda, ''Galatasaray tarihine yakışmayacak kötü bir performans sergiledik ama dünyadaki köklü kulüplerde de böyle sezonlar olabiliyor. 'Bir kazaydı' diyelim. Umarım yeni sezonda her şey çok daha güzel olacak'' dedi.
kaynak:ntvspor

Yorumlar