A2 Takımı şampiyonluk maçına çıkıyor

2 Ligi Türkiye Finali’nde bugün saat 17:00’de Kayseri Erciyesspor ile karşılaşacak olan Galatasaray A2 Takımı, dün öğlen saatlerinde Alanya’ya ulaştı.
Dün saat 10:00’da THY’nin özel seferiyle Antalya’ya hareket eden Galatasaray kafilesi, daha sonra otobüsle Alanya’ya geçerek kamp yapacağı otele yerleşti.

Final mücadelesi öncesinde Galatasaray’da cezalı olan Cumhur Yılmaztürk ve Ahmet Kesim’in yanı sıra, Anıl Dilaver’in de sakatlığı bulunuyor.

Galatasaray A2 Takımı kafilesinde şu oyuncular yer aldı:


Emirhan Ergün, Taylan Arman, Özcan Bozan, Eray İşcan, Yusuf Onur Arıkan ,Sinan Osmanoğlu ,Emrah Yollu, Ahmet Kesim, Semih Oğuz, Berk Neziroğluları ,Akın Alkan, Uğur Ayhan, Cumhur Yılmaztürk ,Bilal Özhan, Bülent Dinler, Emrah Gültekin ,Ersin Yonar ,Caner Öztel ,Berkin Kamil Arslan ,Rıdvan Kuru ,İbrahim Selen  ,Mertan Caner Öztürk ,Mert Çetin ,Burak Altıntaş ,Anıl Dilaver ,Cem SultanGalatasaray - Kayseri Erciyesspor A2 Ligi finali Alanya Oba Stadyumu'nda Cumartesi günü saat 17.00'de başlayacak. Büyük final Galatasaray Televizyonu'ndan (GSTV) canlı olarak ekranlara gelecek.

Yorumlar

  1. abileri olamadı A2 Takımı şampiyon olsun bari.

    YanıtlaSil
  2. GSTV şifreli olduktan sonra maçı nasıl izliycez. Buradan yönetime sesleniyorum kaldırın şu şifreyi de rahat rahat GSTV izleyelim.

    YanıtlaSil
  3. Ünal Aysal GSTV'nin şifresiz olacağı müjdesini verdi ancak ne zaman uygulamaya geçirilecek henüz belli değil, gelişme olursa aktarırız.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder