Arena'da mutlu son

Bu konuyla ilgili olarak birçok senaryo üretilmiş, farklı iddialar ortaya atılmıştı. Taraftarlar merakla devir sözleşmesinin ve işlemlerinin ne zaman yapılacağını bekliyordu. Müjdeli haber sonunda geldi.
İki tarafın, yapılan son görüşmelerde anlaşmaya vardıkları öğrenildi. Buna göre, Sarı-Kırmızılı kulübün Arena için yıllık 1 milyon TL kira bedeli ödeyeceği kaydedildi.

Bu para, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’ne verilecek. GSGM de bu parayla amatör spor branşlarına destekte bulunacak. Tarafların, gerekli prosedürlerin tamamlanmasının ardından kısa süre içerisinde sözleşmeye imza atarak, bu anlaşmayı resmileştirmeleri bekleniyor.-fanatik

Yorumlar

  1. aceleye getirdiler bu stadi. Yeni sezonda acilsa daha profesyonelce olurdu. Ama gel gorku profesyonel dediklerimiz (yoneticiler) amator cikiyor bu tur konularda. En iyisi avrupadan yonetici ithal etmek, antrenor veya futbolcu yerine. Artik benim icin bir onemi kalmadi bu stadin cunku, ilk derbi macimizda (Fenerbahce) evimizde yenildik. Forever Ali Sami Yen.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder