Türk Telekom Arena'ya ulaşım
Türk Telekom Arena 15 Ocak'ta kapılarını açıyor ancak yurdun çeşitli bölgesinden gelen taraftarımızın merak ettiği bir soru yeni stadımıza nasıl gidileceği..

Ağustos ayında konu hakkında bir makale yazmıştık ancak bir kez daha hatırlatmak iyi olacaktır. Stadımız Şişli ilçesine bağlı Seyrantepe semtinde. Ulaşım için; otobüs, minibüs, hususi araç ve metro gibi alternatifleri kullanabilirsiniz.

Hususi araçla gelen taraftarlar araçlarını stadımızın 3000 araçlık otoparkına bırakabilecekleri gibi Seyrantepe Metro istasyonunda 3000 araçlık kapalı otopark mevcut, oraya da bırakabilir. Metro istasyonundan stadımıza geçiş ise oldukça kolay ve konforlu.

İster hususi aracınızı metro'nun otoparkına park edin, isterseniz metro ile gelin, stadımıza geçmek için kolay ve hatta eğlenceli bir yol sizleri bekliyor. Metro inşaatının 3 katlı olduğunu söylemek gerekir. Zemin katta bulunan 3 adet tünel ile Türk Telekom Arena'nın önüne çıkılıyor. Tünel deyip geçmeyin, yürüyen bantlar, aydınlatmalar..müthiş bir ambiyans.  Ayrıca engelsiz aslanlar için birçok düzenleme metro'da da mevcut. Asansör ile katlar arası geçiş yapmak mümkün. Keza yürüyen merdiven her katta var.

Stadyuma otobüs veya minibüs ile de gelebilirsiniz. İett'nin güzargah bilgilerini harita üzerinden kolayca bulmak için bu uygulamaya bakmanızı tavsiye ediyorum.

Bunun dışında yukarıda yer alan harita üzerinden bulunduğunuz konum ile stadımız arasında bir kıyaslama yapabilirsiniz. Ancak iett uygulaması güzel ve pratik sonuçlar veriyor, tavsiye ediyorum. İşin içinden çıkamadıysanız üzülmeyin, iletişim bölümünden mesaj atın, dilimiz döndüğünce ve gücümüz yettiğince size yardımcı olalım.

saygılarla seyrantepesporkompleksi.org

Yorumlar