Türk Telekom Arena Vip koltuk ve loca kart dağıtımı

Türk Telekom Arena, 15 Ocak 2011’de oynanacak olan Galatasaray-Ajax dostluk maçı ile taraftarlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Galatasaray-Ajax maçı ile maç öncesi ve sonrasında düzenlenecek olan etkinliklere tüm VIP koltuk ve loca sahipleri katılabileceklerdir. Açılış programı ilerleyen günlerde tarafınıza bildirilecektir.Kart Dağıtımı
Loca ve VIP koltuk kartlarının dağıtımı 9-14 Ocak 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

•    9 Ocak 2011 – Türk Telekom Arena
Büyük açılıştan önce yerinizi görerek koltuğunuza oturma fırsatını kaçırmayın.
Kapı Açılış: 11.00
Kapı Kapanış: 18.00

•    10 Ocak – 14 Ocak 2011
9 Ocak’ta kartlarını almaya gelememiş olan kişiler için kart dağıtımı Ali Sami Yen VIP salonundan 14 Ocak 2011 Cuma gününe kadar devam edecektir.
Çalışma Saatleri: 10:00 - 19:00
Yer: Ali Sami Yen, Numaralı Tribün VIP Salonu
11 Ocak 2011’de Ali Sami Yen’de oynanacak Beypazarı Şekerspor maçı nedeniyle kart dağıtımı 1 gün süreyle yapılamayacaktır.
VIP koltuk ve Loca kartlarını belirtilen tarihlerde almaya gelemeyen kişiler için kart dağıtımı, Türk Telekom Arena’nın açılış günü olan 15 Ocak 2011 Cumartesi  saat 14.00’e kadar Ali Sami Yen, Numaralı Tribün VIP Salonu’ndan devam edecektir.
Kart dağıtımı sırasında imzalanmış VIP koltuk sözleşmesinin ibraz edilmesi zorunludur.
Kart sahibinin gelemediği durumlarda, kartı almaya gelen kişinin imzalanmış VIP koltuk sözleşmesini ibraz etmesi zorunludur.

Otopark
Otopark hakkı olan koltuk sahipleri, kart dağıtımı sırasında otopark kartlarını da alabileceklerdir.
Otopark hakkı aşağıdaki alımlar dahilinde geçerlidir:
VIP Kat 2 & 3, A, B, C, E, F & G Bloklar – 4 koltuk alımında 1 otopark hakkı
VIP Kat 3, D Blok – 2 koltuk alımında 1 otopark  hakkı
Açılış günü uygulanacak olan yoğun güvenlik önlemleri nedeniyle tüm VIP koltuk sahibi misafirlerimizden, otopark kartlarını teslim alırken, açılışa katılacakları aracın plakasını ibraz etmeleri talep edilecektir.

VIP Koltuk Satışları
Kalan sınırlı sayıdaki VIP koltukların satışı devam etmektedir. 14 Ocak 2011 tarihine kadar alım yaparak ödemesini tamamlayan kişiler, Türk Telekom Arena açılış töreni ve Ajax maçını izleme şansına sahip olabileceklerdir.
Yakın çevrenizden VIP koltuk sahibi olmak isteyen kişiler 0212 306 1905 numaralı telefondan satış ekibimize ulaşabilirler.

Müşteri İlişkileri
Tüm soru ve sorunlarınız için 0212 306 1905 numaralı telefondan müşteri ilişkileri ekibimize ulaşabilirsiniz.

Uyarılar
•    İnşaat alanına 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır.
•    Spor ve rahat kıyafetler tercih ediniz.
•    Kart dağıtımı sadece VIP koltuk ve loca sahipleri içindir. Sadece imzalı VIP koltuk sözleşmesiyle gelen VIP koltuk ve loca sahipleri stada alınacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü

Yorumlar