Ali Sami Yen’e veda

Tüm Galatasaraylılar için o çok özel güne geldik.. Adıyla 47 yıldır Galatasaray Spor Kulübü’nün adeta özdeşleştiği Mecidiyeköy’deki Ali Sami Yen Stadyumu’na bu akşam veda ediyoruz.

Tam 6 saat sürecek veda programı, saat 18:00‘de Galatasaray Efsanelerinin oynayacağı son karşılaşma ile başlayacak. Bir saat sürecek olan karşılaşmada camiamızın pek çok önemli başarısında emeği geçen efsanelerimiz Parçalı Forma ve Mercan Forma giyen takımlar halinde son kez Ali Sami Yen Stadı’nın çimlerine çıkacak.


Efsanelerin karşılaşmasının ardından saat 19:30′dan itibaren gösteriler başlayacak. Ünlü Galatasaraylı DJ Ayhan Güngör’ün (Hopdedik Ayhan) sunacağı gösterilerde Ali Sami Yen’de geçen yıllarımız, başarılarımız ve unutulmaz maçlarımız, dansçıların showları, bayraklar eşliğinde, hazırlanan belgesellerde, stadın 3 tarafına kurulan LED ekranlarda gösterileecek. Teknolojik efektlerin yanısıra payro efektlerle güçlendirilen atmosferde konuşmalar yapılacak.

Saat 21.30′da başlayacak Galatasaray – Beypazarı Şekerspor Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasının ardından Veda Programı’nın ikinci bölümü başlayacak.

Bu son bölümde özel hazırlanan veda şarkısı ve yine özel hazırlanan bir belgesel ile süpriz bir Galatasaraylının Galatasaray Lisesi izcileriyle birlikte seslendirdiği şiir, payro efektler eşliğinde tüm stadın katılacağı geri sayımla emektar stadımız Ali Sami Yen’e veda edilecek.

Ali Sami Yen Stadı’nın kapıları saat 16:30′da açılacak.

VEDA GECESİ FOTOĞRAFLARI

Yorumlar