Türk Telekom Arena’nın özel posterini kaçırmayın

Türkiye’nin en çok satan aylık spor yayını olan Galatasaray Dergisi’nin 96. sayısı, 188 sayfalık içeriğiyle, İstanbul’daki bayilerde yerini aldı. Galatasaray Dergisi, 4 Aralık Cumartesi gününde itibaren de Türkiye’deki tüm bayilerde olacak.Galatasaray Dergisi, bu sayısında okurlarına yeni stadımız Türk Telekom Arena’nın özel posterini hediye ediyor. Ayrıca, Galatasaray Dergisi’nin 96. sayısında 10 adet Galatasaray forması ve Aral Ticaret’ten 1 adet PC oyununun hediye edileceği Galatasaray bulmacaları yer alıyor.

Galatasaray Dergisi’nin 96. sayısında yer alan içeriğin bir kısmı ise şöyle:

Gheorghe Hagi Anlatıyor
Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı Antrenörü Gheorghe Hagi, kulübümüzdeki ikinci teknik direktörlük dönemi için hedeflerini ve olması gerekenleri anlattı.

Aile Babası Milan Baros
Galatasaray’ın Çek golcüsü Milan Baros ve eşi Tereza Barosova, Baros Ailesi’nin en yeni üyesi Patrik Baros ile birlikte, Galatasaray Dergisi’nin 96. sayısına konuk oldu.


Ermal Kuqo
Hayatının en önemli kararını henüz 15 yaşındayken vererek Türkiye’ye gelen Ermal Kuqo, merak edilen birçok sorunun cevabını Galatasaray Dergisi ile paylaştı.

Sylvia Fowles
Kadın basketbolunda pozisyonunun en iyilerinden olan Sylvia Fowles, saha dışında da örnek bir insan. Fowles ile ilgili bilinmeyenler Galatasaray Dergisi’nde.

Ebru Köksal
Galatasaray Sportif A. Ş. Genel Müdürü Ebru Köksal, Avrupa Kulüpler Birliği (ECA) Yönetim Kurulu’na seçilen ilk kadın oldu. Ebru Köksal’ın özel açıklamaları, Galatasaray Dergisi’nin 96. sayısında.

Oğuzhan Tarakçı
Galatasaray Erkek Voleybol Takımı’nın genç oyuncularından Oğuzhan Tarakçı, Galatasaray Dergisi’nin 96. sayısında misafirimiz oldu.

Vesna Citakovic Djurisic
Galatasaray Medical Park’ın yıldız isimlerinden Vesna Citakovic Djurisic, yeni sezonda tecrübesini takımımız için kullanacak. Sırp sporcu, Galatasaray’daki ilk günlerini dergimize anlattı.

Orhan Atik
Galatasaray A2 Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Orhan Atik, altyapı kültürünün açılımını Galatasaray Dergisi’ne yaptı. Orhan Hoca, bu seviyede neler yapılması gerektiğini anlattı.

Berk Neziroğluları
Galatasaray A2 Futbol Takımı’nın savunma oyuncularından Berk Neziroğluları, gelecek hedeflerini Galatasaray Dergisi ile paylaştı.Türk Telekom Arena’da Son Dönemeç
Ekim ayı içerisinde yeşil zeminine kavuşan Türk Telekom Arena’da geri sayım devam ediyor. Galatasaray’ın yeni mabedi hakkındaki son gelişmeler Galatasaray Dergisi’nde.

Şampiyonluklar ve Arka Planları
Yazı dizimizde sıra, 1972-73 sezonundaki şampiyonluğa geldi. İstanbul, Boğaziçi Köprüsü ile tanıştığında da şampiyon Galatasaray’dı. O yıllarda Köprü’ye bayrak asma geleneği yoktu ama arka planda birçok gelişme vardı.

Yorumlar