Arena'da koltuk montajında son haftaya girildi

Yapımı devam eden yeni stadımız Türk Telekom Arena’da önemli gelişmeler yaşanıyor.

Stat inşaatımızı gerçekleştiren yüklenici firmalar Varyap ve Uzunlar ihale şartnamesinden belirtilen kendi yükümlülüğündeki tüm taraftar ve VIP koltuklarının montajını tamamladılar. Bununla birlikte, kulübümüz tarafından taktırılacak VIP ve loca koltuklarının gelmesi bekleniyor.

Stadımızda, yedek kulübelerinin ısıtmalı deri koltukları takılırken, skorboard montaj çalışmalarına da başlandı. Çalışmaların önümüzdeki hafta tamamlanması bekleniyor.

Stadımızın iç bölümünde soyunma odalarının taban döşemeleri, tavan kaplamaları, mobilya ve aynaları yapılırken futbolcu çıkış tünelindeki dekoratif kaplamalar da tamamlandı. Bu çalışmaların yanı sıra, tüm tribün girişlerinde, Lounge alanlarında boya işleri ve taban-tavan kaplamaları sonlandırılırken, loca mobilyaları da yerleştiriliyor.

Türk Telekom Arena inşaatında, stat dışında da çalışmalar yoğunlaştı. Bir yandan Aslanlı Yol’da çalışmalar tüm hızıyla sürüyor, diğer yandan da hem Varyap – Uzunlar, hem de karayolları Cendere bağlantı yolunu iki farklı uçtan tamamlamaya çalışıyor. galatasaray.orgYorumlar