Ali Sami Yen'e veda gecesi

Kulübümüzün tarihinde ve Galatasaraylıların kalbinde çok özel bir yeri olan, nice zaferlerimize tanıklık eden, Galatasaray'ımızın yuvası olarak yıllarca hizmet veren Ali Sami Yen Stadı'nda son maçımıza 11 Ocak 2011 Salı akşamı Beypazarı Şekerspor ile oynanacak Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasında çıkıyoruz.Futbol dünyasında "cehennem" olarak ün yapan, birçok uluslararası araştırmada "dünyanın en etkili taraftar atmosferine sahip olduğu" defalarca teyid edilen Ali Sami Yen Stadı'nda oynanacak Veda Maçı öncesinde ve sonrasında Türkiye'de ilk kez bir stadın kapanışı için bir Veda Programı hazırlanıyor. Galatasaray taraftarlarının o geceye özel hazırlıklarıyla koordineli olarak gerçekleştirilecek Veda Programı, Galatasaraylıların mabedine yakışır bir zenginlikte ve görkemde olacak.

Çalışmaları bir süredir devam etmekte olan veda programının ayrıntıları kesinleştiğinde resmi sitemiz aracılığıyla duyurulacak.

11.01.2011 tarihinde yapılacak olan Ali Sami Yen Stadı Veda Programı'nın ardından yeni stadımız Türk Telekom Arena'nın Açılış Töreni gerçekleştirilecek. Türk Telekom Arena'nın açılış töreni tarihi ve tören programının ayrıntıları da kesinleştiğinde resmi sitemiz aracılığıyla duyurulacak. -galatasaray.org

Yorumlar