Ali Sami Yen'deki son maçı sen yap!

Ali Sami Yen'e hakkıyla veda edemediğimizi mi düşünüyorsunuz? Şüphesiz alınan sonuçlar "Cehennem" e yakışır veda değil. Şimdi içimizi biraz olsun ısıtacak bir organizasyonu duyuruyoruz. Türk Telekom'un sponsorluğunda gerçekleşen bu organizasyon sayesinde şanslı 36 taraftar Ali Sami Yen'de son maçı yapacak ve Ali Sami Yen'e son veda eden kişiler bu şanslı taraftarlar olacak. Yapılması gereken ise oldukça basit. Kendi Ali Sami Yen hikayenizi yazmak.

Detaylı bilgiler ve yapılan duyuru;

Her Galatasaraylı’nın en büyük hayalidir bir gün Ali Sami Yen Stadı’nın çimlerine çıkmak, Avrupa’nın devlerine kabus olan çimlere ayak basmak.İşte Türk Telekom bu dev hayali gerçeğe çeviriyor; nice muhteşem zaferlerin yaşandığı çimlerde en son maçı gerçek Galatasaraylılar’a yaptırıyor.

Ali Sami Yen Stadyumu ile ilgili en unutulmaz anısını paylaşan taraftarlar arasından; 36 şanslı taraftarı futbolculardan oluşan jüri seçiyor ve hayaliniz gerçek oluyor.

Soyunma odasında son taktikler alınacak, efsane futbolcuların geçtiği koridorlardan geçilecek ve bir tarihe tanıklık etmiş çimlerde mücadele edilecek.

Dünyada sadece birkaç şanslı Galatasaraylı’nın yaşayabileceği bu fırsatı sakın kaçırma! Hemen Ali Sami Yen’de yaşadığın unutulmaz bir futbol anını Ali Sami Yen hatırası fotoğrafın ile paylaş, Ali Sami Yen’deki son maça çık, tarihe tanıklık eden son Galatasaraylı sen ol!

hikayenizi yazmanız yeterli http://www.futbolsenbizimherseyimizsin.com/

Yorumlar