18 Aralık 2010 Türk Telekom Arena ziyareti

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, Doğan Medya Grubu'na bağlı gazetecilerle yapımı sürmekte olan yeni stadımız Türk Telekom Arena'da bir araya geldi.

Organizasyonun başlangıcında Başkan Adnan Polat gazetecilere Türk Telekom Arena ile ilgili kısa bir konuşma yaptı.Başkan Adnan Polat konuşmasında Türk Telekom Arena'da bu günlere gelinmesinde bütün Galatasaraylılar'ın emeği olduğunu belirterek herkese teşekkür etti. Başkan Adnan Polat, "Bu yapıda herkesin emeği var ama en büyük emek Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın. İhalenin başından beri bu sürecin takipçisi olan ve stadın bu günlere gelmesinde büyük çaba harcayan Başbakanımıza teşekkür ederim" dedi. Türk Telekom Arena'nın 52 bin kişi kapasiteli modern bir spor kompleksi olduğunu söyleyen Başkan Adnan Polat, bu yapının UEFA ve FIFA kriterlerine uyumlu tek yapı olduğunu belirterek konuşmasını sonlandırdı.

Başkan Adnan Polat daha sonra gazetecilerle birlikte stadı gezerek inşaatta gelinen son durumu anlattı. Gezinin ardından organizasyon sona erdi. galatasaray.org

Yorumlar