Türk Telekom Arena'nın otoparkı ihaleye çıkıyor

Salı akşamı Türk Telekom Arena'da gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında stadımızın son halini görme imkanı bulmuştuk.Türk Telekom Arena’nın ışıklandırma ve ses sistemleri de çalıştırıldı. Stat hoparlörlerinden Galatasaray Marşları yayınlandı ve gezinin ardından stadın içinde toplu halde yemek yenmişti.

Stadımızın içinde yürütülen çalışmalar kadar önemli bir diğer husus  ise stadyumun çevre düzenlemesi ve ulaşım olanakları. Stadyuma ulaşım başta metro olmak üzere, iett otobüsleri ve özel araçlarla yapılabilecek. Toplu taşıma araçlarının dışında, stadımıza hususi araçlarıyla gelmek isteyen taraftarımız için yeni stadımızda bir çok kolaylık bulunuyor. Stadımızın 3000 araç kapasiteli otoparkı taraftarımızın hizmetinde olacak.

Otopark hizmeti ve stadyum trafiği yönetimi konusunda profesyonel hizmet sunmak isteyen kulübümüz, bu konuda ihale yapma kararı aldı. İhaleye katılmak isteyen firmaların ozlem.erdogan@galatasaray.org ve noel.jeffs@galatasaray.org mailleri üzerinden kulübümüzle iletişime geçebilecekleri duyuruldu.

Kulübümüz Türk Telekom Arena konusunda ihalelerine bir yenisini daha eklemiş oldu. Bilindiği gibi daha önce restaurant ve cafeler için ihaleye gidileceği bildirilmişti.

Yorumlar