Türk Telekom Arena'da Ziraat Türkiye Kupası heyecanı

2010-2011 sezonu Ziraat Türkiye Kupası'nda grup kuraları Ataköy Olimpiyatevi'nde çekildi. Kura çekimine kulüp temsilcileri ile TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Özerten, Genel Sekreter Vekili Gıyasettin Şenman, Maç Planlama ve Organizasyon Müdürü Ufuk Şepik, Ziraat Bankası Kurumsal İletişim Genel Müdür Yardımcısı Elif Erül katıldı.Kura çekimi sonucunda Galatasaray; A Grubu’nda Gaziantepspor, Medical Park Antalyaspor, Denizlispor ve Beypazarı Şekerspor ile eşleşti. Ziraat Türkiye Kupası'nda 2010-2011 sezonu grup maçları, 10 Kasım'da oynanacak maçlarla başlayacak.

10 Kasım 2010 çarşamba günü 1. Hafta müsabakasında Denizlispor'la Ali Sami Yen Stadı' nda karşılaşıyoruz. Grubumuzdaki diğer mücadele Antalyaspor- Gaziantepspor karşılaşması. Beypazarı Şekerspor ise ilk haftayı bay olarak geçiyor.

22 Aralık 2010 çarşamba günü 2. Hafta müsabakasında deplasmanda Gaziantepspor ile karşılaşıyoruz. Grubumuzdaki diğer karşılaşma ise Beypazarı Şekerspor-Antalyaspor. Denizlispor ise ikinci haftayı bay olarak geçiyor.12 Ocak 2011 Çarşamba 3. Hafta müsabakasında Beypazarı Şekerspor'u konuk edecek olan ekibimizde bir başka heyecanda yaşanacak. Kapılarını 22 Ocak 2011 tarihindeki Sivasspor karşılaşması ile açması planlanan yeni stadımız Türk Telekom Arena'da erken açılış gündeme geldi. 12 Ocak 2010 tarihinde Ziraat Türkiye Kupası grup maçında Beypazarı Şekerspor yapılacak düşük tansiyonlu maç ile stadın son eksiklerinin de tespit edilmesi planlanıyor. Karşılaşmanın ligin 2. yarısındaki karşılaşmalara ev sahipliği yapacak olan Türk Telekom Arena için lig maçları öncesi son ciddi prova niteliğinde.Grubumuzdaki diğer karşılaşma ise Denizlispor-Gaziantepspor arasında oynanacak. Antalyaspor ise 3. haftayı bay olarak geçecek.16 Ocak 2011 pazar günü Antalyaspor deplasmanına gidecek olan ekibimiz, böylelikle gruplardaki karşılaşmalarını tamamlayacak. Grubumuzdaki diğer karşılaşma ise Beypazarı Şekerspor-Denizlispor mücadelesi. Gaziantepspor ise haftayı bay olarak geçecek.

26 Ocak 2011 çarşamba günü grubumuzdaki son hafta karşılaşmaları oynanacak. Gaziantepspor-Beypazarı Şekerspor ve Denizlispor-Antalyaspor karşılaşmaları ile grubumuzdaki karşılaşmalar sona erecek. Galatasaray son haftayı maç oynamadan ( bay) geçecek.

Gruplardaki mücadeleler sonunda 4 grubun birincileri ve ikincileri çeyrek finalde karşılaşacak. Şampiyonluk ödülü 1 milyon 600 bin dolar olarak belirlenirken, ikinci olan takım da 1 milyon dolar ödül kazanacak.

seyrantepesporkompleksi.org

Yorumlar