Öğrenci kombineleri için önemli bilgiler

Türk Telekom Arena kombine kart satışlarında öğrencilere %50 indirim uygulanacağını önceki yazılarımızda belirtmiştik. Konuyla ilgili birkaç önemli detayı da sizlerle paylaşmak istiyorum.

Öğrenci kombine kartları hangi tribünler için geçerli olacak sorusuna açıklık getirelim: Pegasus ve Güney kale arkası tribünlerde 1. ve 4. katlarda %50’lik öğrenci indirimi uygulanmaktadır. Öğrenci kombinesi alabilmek için öğrenci kimliği veya öğrencinin okulundan alacağı öğrenci olduğunu gösterir belgenin satış sırasında yanında bulunması gerekmektedir.
Öğrenci kombine kartını bir başkası kullanabilir mi? Kart sahibi dışında başka bir öğrenci tarafından kullanılabilir fakat öğrenci kimliği de stada girişte bulunmalıdır. Yetişkin tarafından kullanıldığı tespit edilen kombineler iptal edilir. Not: Kombine kartların üzerinde isim yazmıyor.

1,5 sezonluk kombine dönemi içerisinde öğrenciliği bitecek olan kişiler şu an için geçerli olan öğrenci belgelerini ibraz ederek öğrenci indirimli kombine alabilir mi? Kişiler satin alma sirasinda öğrenci olduklarını, istenen belgelerle kanıtlayabiliyorlarsa, öğrenci indirimli kombine alabilirler.

Yurt dışında öğrenci olanlara öğrenci indirimi uygulanacak mı? Evet. Yurt dışında öğrenci olanlar da %50 öğrenci indiriminden yararlanabilirler.

Son olarak Kulubümüzden yapılan resmi uyarıyı da paylaşmak istiyorum:

Öğrenci bileti almak isteyen taraftarların, bilet alımı sırasında öğrenci belgelerini ibraz etmeleri zorunludur.
Bir öğrenci belgesi ile 1 adet bilet alınabilmektedir.
Maçlara gelirken ilgili kapı girişlerinde bilet ile birlikte öğrenci belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir.

saygılarla seyrantepesporkompleksi.org

Yorumlar