5 Ekim 2010 Seyrantepe Spor Kompleksi fotoğrafları

5 Ekim 2010 Seyrantepe Spor Kompleksi (Türk Telekom Arena) Fotoğrafları

Yeni stadımız Türk Telekom Arena'da inşaat çalışmaları devam ediyor.Pek çok alanda eş zamanlı yürütülen çalışmalarda sona hızla yaklaşılıyor.

Stadımızda, saha içinde çim altyapı çalışmaları devam ederken, tamamlanan drenaj çalışmaları sonrasında alttan ısıtma sisteminin yerleştirilmesiyle birlikte çim serimine geçilecek.Geçtiğimiz hafta sonu VIP araç çıkış tünelinin, TEM'e bağlantısının yapılacağı yönde betonlama çalışmaları yapıldı. Şu anda ise tünelin yapımına devam ediliyor.

Çatı saçak kaplamalarında da C blok haricinde tüm bloklar tamamlandı. C blok saçak kaplamasının bitmesiyle birlikte çatı yüzeyi ince ayrıntınlar haricinde tamamlanmış olacak. Bu çalışmanın yanı sıra, stat aydınlatma elemanlarının montajına başlandı.

Koltuk montajında, E blok üst katı tamamlanmış durumda. Montajı yapan ekip E blok üst katının tamamlanmasıyla birlikte, B blok üst katında çalışmalarına başladı. Koltuk montajıyla birlikte Arena her geçen gün kırmızı rengini alıyor.

Stadımızın dış kaplamasında ise artık sona doğru yaklaşıldı. kaynak: galatasaray.org

Büyük boy için, fotoğrafların üzerine tıklayınız.

Büyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınız

Yorumlar