26 Ekim 2010 Seyrantepe Spor Kompleksi Fotoğrafları

Yeni stadımız Türk Telekom Arena’da açılış günü yaklaştıkça çalışmalar da hızlanarak ilerliyor.

Saha içi çalışmalarda büyük ilerlemeler yaşanan Türk Telekom Arena’da kale direkleri ve fileler takılırken saha çizgileri de çizildi.

Stadımızda tüm katlarda zemin asfaltlama çalışmaları hızlanarak devam ediyor. Aynı zamanda ikinci katta basın tribünü hariç koltuk montajında da sona yaklaşılıyor. Alt kat koltuk montajında ise kale arkalarında montajlama başladı. Kasım ayı içerisinde koltuk montajı tamamlanacak. İlerleyen zamanlarda ise Türk Telekom Arena’daki tüm koltukların son düzeltmeleri ve ayarlamaları yapılacak.

Türk Telekom Arena’da saha aydınlatma elemanlarının montajlarıyla birlikte kontrolleri yapılıyor. Basın Lounge bölümünün dış cam kaplamalarında da sona gelindi. Bu çalışmalarla birlikte Türk Telekom Arena içerisinde tüm odalarda, konferans salonlarında, soyunma odalarında, tuvaletlerde çalışmalar devam ediyor.

Bina dışında çevre düzenlemesi ise asfaltlama çalışmalarıyla sürüyor. -galatasaray.org

Büyük boy için, fotoğrafların üzerine tıklayınız

Büyük ebatı için üzerine tıklayınız
Büyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızYorumlar