Türk Telekom Arena kombinelerine yoğun ilgi

20 Eylül (dün) itibariyle satışa çıkan Türk Telekom Arena kombine kartlarına taraftarın ilgisi yoğun oldu. Kulubümüzden yapılan açıklama;

Türk Telekom Arena öncelikli kombine satış dönemine göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için çok teşekkür eder, uzun kuyruklar nedeniyle beklemek durumunda kalan taraftarlarımızdan özür dileriz.

Bundan sonraki günlerde bekleme sürelerini azaltabilmek için önemli olan bir noktayı sizlerle paylaşmak isteriz.

Tüm taraftarların satın alma yapmadan önce, kredi kartı limitlerini kontrol etmelerini gerekiyorsa yükselttirmelerini önemle rica ederiz.

Kredi kartı limit yükseltme işlemi yapılmasına gerek kalmadan satın alma yapılabilmesi için, kredi kartında toplam ödenecek tutar kadar limit bulunması gerekmektedir.

Bu arada ilk kombineler de sahiplerini buldu:Ocak 2011'de kapılarını açacak Türk Telekom Arena’nın sezonluk kombine satışlarının başlamasıyla birlikte ilk kombineler de sahiplerini buldu. Ahmet Ali ve Mesut Yücel, Türk Telekom Arena’nın ilk kombinelerinin sahipleri oldu.

Ali Sami Yen’de numaralı ve kapalı tribün koltuk sahibi olanlara özel kombine satışı, bugünden başlayarak 4 Ekim 2010 Pazartesi gününe kadar devam edecek.

Yorumlar