Türk Telekom Arena kombineleri satışa çıkıyor

Galatasaray başkanı Adnan Polat dün akşam Ntvspor' da yayınlanan %100 futbol programına konuk oldu. Program boyunca birçok konuya değinen Adnan Polat, Seyrantepe Spor Kompleksi ve kombineler konusuna da açıklık getirdi.

KOMBİNE BİLET FİYATLARI BELLİ OLDU tıklayınız

Statla ilgili açıklamalarda bulunan Adnan Polat "4 sene evvel rahmetli Özhan Canaydın'la birlikte stad yapımına başlarken, önce "Burada stat mı yapılır?" denildi, daha sonra "Buraya stad yapılmaz" denildi, 4-5 ay sonra ilk maçımızı oynayacağız, herhalde o zamanda "Hepimiz de yapardık" bunu diyecekler. Desinler. Önemli değil. Bu stad işi bizim için büyük bir handikaptı, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu'nda 7 yıldır oynuyor, Galatasaray'dan da (7 sene boyunca) her yıl 30 milyon euro fazla para elde ediyor. 210 milyon euro yani. Sadece amatör sporlara yatırsalar, tabii ki bizden daha başarılı olurlar. Ki öyle oldu. Buna rağmen futbolda 7 senelik dönemde bizden daha fazla şampiyonluk elde edemediler. Ekonomik anlamdaki haksız rekabet, Fenerbahçe'nin becerisiydi  tabii kii onları öne geçirdi. Seyrantepe'de müthiş eser ortaya çıktı diye düşünüyorum. Orada şimdi sadece tek sorun Cendere yolundaki bağlantı yolu. Çünkü o bağlantı yolu yapılmazsa maç günleri büyük bir kaos ortaya çıkar. 1. köprü, 2. köprü maç günleri hepsi tıkanır. Biz konu hakkında gerekli mercilere başvurularımızı ve uyarılarımızı yapıyoruz. O da hallolursa hiç bir sorun kalmayacak.Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen' in kombineler ile ilgili sorusuna Adnan Polat şu şekilde cevap verdi;

Satışları ikiye ayırmamız lazım. Vip ve loca kombineleri 3 yıllığına satılıyor.Diğer kombineler, aşağı-yukarı 30 bin kombine hedefliyoruz, onlar (normal tip kombineler için) 1,5 yıllık bir kombine satışı olacak. 20 Eylül' de satışa başlanacak. Duyurusunu  yapmadık, bayramdan sonra duyurusunu yapacağız . Atletico Madrid gibi (Barcelona, Manchetser United, Real Madrid'den bir kademe aşağıda bir) kulüp yıllık 50 bin kombine satıyor. Biz 30 bin kombine satışına çıkağız. Yarım sezon ve bir tam sezon olacak. Taraftarımızın desteğini bekliyoruz.

seyrantepesporkompleksi.org

Yorumlar