Türk Telekom Arena Kombine Satışları Bugün

SEZONLUK KOMBİNE

ASY’de numaralı ve kapalı tribün koltuk sahiplerine özel kombine satışı bugünden başlayarak 4 Ekim 2010 Pazartesi gününe kadar devam edecektir.

Sahiplerinin Öncelik Dönemi (ASY kapalı ve numaralı kombine sahipleri) : 20 Eylül – 4 Ekim 2010
GS Bonus kart sahiplerinin Öncelik Dönemi : 4 Ekim – 30 Ekim 2010
Genel Satış : 1 Kasım 2010’dan itibarenKombine satışları ilk olarak 1.5 sezonu kapsayacaktır. Daha sonraki dönemlerde yıllık olarak devam edecektir. Dönem sonunda tüm koltuk sahiplerinin koltuklarını yenileme hakkı bulunacaktır.


GS Bonus kart avantajları

Kombine alımında öncelik dönemi
Sezonluk kombinelerde %10 indirim ve 12 taksit fırsatı
Türk Telekom Arena’da GS Bonus’a özel indirimler ve fırsatlar
GS Bonus çıkartmak için en yakın Denizbank ya da Garanti Bankası şubesine başvurabilirsiniz. Ayrıca Denizbank'tan almak için GSBONUS yazıp 3280'e, Garanti Bankası'ndan almak için GSBONUS yazıp 3340'a SMS göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Satış Noktaları

Ali Sami Yen Stadı Satış Ofisi

20 Eylül 2010’dan itibaren Ali sami Yen Stadı’nın Büyükdere Caddesi tarafındaki Yeni Localar’ında hizmete girecektir.
Çalışma Günleri ve Saatleri:
Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma günleri
10:00 – 19:00 saatleri arasında

Satış ofisimiz Cumartesi-Pazar günleri, maç günleri ve resmi tatillerde kapalı olacaktır.

Kurumsal / Grup Satış
Kurumsal satışlar ve grup satışları için (5 kişi üzeri gruplar) gskombine@galatasaray.org adresine e-posta göndererek ya da online talep formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Satın Alma Koşulları

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, sezonluk kombine sahibiyle kart sahibi aynı kişi olmalıdır.

Önemli Duyuru

ASY'de numaralı ve kapalı tribün koltuk sahiplerine özel kombine satışı bugünden başlayarak 4 Ekim 2010 Pazartesi gününe kadar devam edecektir.İlk gün ofis acılış saati 11.00 olup diğer günler 10.00'dır.Satışlar, Ali Sami Yen Stadı'nın Büyükdere Caddesine bakan tarafında bulunan yeni localardan yapılacaktır.20 Eylül - 4 Ekim 2010 tarihleri arasında yapılacak olan satışlar sadece Ali Sami Yen'de yarım sezon numaralı veya kapalı tribün kombinesine sahip olan taraftarları kapsamaktadır.Bu bölümlerden koltuğu olmayan taraftarların katılım yapmamasını önemle rica ederiz.Açık tribüne yönelik bir öncelik dönemi planlanmakta olup önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.Öncelik döneminden faydalanarak bilet satın almak isteyen taraftarların yanlarında 2010-2011'e ait yarım sezonluk kombine kartlarını getirmeleri zorunludur.

Yorumlar