Seyrantepe' den acı haberSeyrantepe’de yapımı sürmekte olan Galatasaray Spor Klübüne ait stadyumun altındaki kanal inşaatında bugün göçük meydana geldi.

Göçük sırasında kanalda çalışan 2 işçi toprak altında kaldı.

İnşaatta görevli diğer işçiler ve itfaiye ekiplerinin çalışmaları sonucu 2 işçinin cesedine ulaşıldı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı. (ntvmsnbc.com)

Hayatını kaybeden işçilere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.Haber7 sitesi:

Alınan bilgiye göre, Seyrantepe Spor Kompleksi inşaatıyla bağlantılı olarak sürdürülen kanalizasyon çalışması sırasında göçük meydana geldi. Çalışmayı yürüten işçilerden Gökhan Yavuz (30) ve Raşit Ek (20), toprak altında kaldı.

Olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edilirken, Yavuz ve Ek'in cesetleri itfaiye görevlilerince toprak altından çıkarıldı.

Bu arada, olayı duyarak gelen Yavuz ve Ek'in yakınları sinir krizi geçirdi.Kulübümüzden yapılan açıklama:

İnşaatı devam eden Türk Telekom Arena Stadı'nda kanalizasyon kazı çalışması sırasında çalışanlardan Gökhan Yavuz ve Raşit Ek'in hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Yaşamını yitiren işçilerimize Allah'tan rahmet; başta işçilerimizin aileleri olmak üzere TOKİ’ye, Varyap İnşaat ve Uzunlar İnşaat’a başsağlığı ve sabır diliyoruz.Galatasaray Spor Kulübü

*konuyla ilgili gelişmeler ve bilgi akışı devam edecektir.

Yorumlar