16 Eylül 2010 Seyrantepe Spor Kompleksi fotoğrafları

16 Eylül 2010 Seyrantepe Spor Kompleksi (Türk Telekom Arena) Fotoğrafları

Zemin çalışmalarının devam ettiği Türk Telekom Arena'da saha drenaj çalışmaları tamamlandı. Stadımıza uygulanacak olan alttan ısıtma sistemi için zemindeki çalışmalar devam ediyor.

Tribünlerde ise üst kat korkuluklarının seri montajı yapılıyor. Bununla birlikte engelli tribünlerinin merdiven korkuluklarının montajı da tamamlandı.

Stat içinde elektrik, havalandırma ve su tesisatı çalışmaları sürdürülürken aynı zamanda yürüyen merdivenler katlara monte ediliyor.

Bu çalışmaların yanı sıra çatı kaplaması tamamlanmış olup, saçakların montajına devam ediliyor.

Stadımızın dış cephesinde de çalışmalar plana uygun şekilde yürütülüyor. Dış kaplamaların orta şeridi şu anda tamamlanmış durumda. Geriye kalan alt ve üst bölümlerdeki kaplamaların altyapı montajlarına devam ediliyor.

Stat dışında ise kazık çakma işlemlerinin ardından Aslanlı Yol’un yapımına başlandı.

Büyük boy için, fotoğrafların üzerine tıklayınız.

Büyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınız

Yorumlar