Türk Telekom Arena: 4 Ağustos 201029 Ekim 2010 tarihine kadar tamamlanması beklenen stadımız Türk Telekom Arena'da sona yaklaşılıyor.

Stat inşaatında çatının trapez kaplamasına başlanmış durumda. Ayrıca çatı kısmının bütün tribünlerin üstünü kapatacak şekilde uzatılması için ilave kolonların montajlama işlemlerine bugün başlanıyor. Eylül ayının ikinci haftasına kadar bitmesi beklenen çatı kaplama işlemlerinin ardından, sahanın altyapı çalışmalarına başlanacak. Yerden ısıtmalı olacak sahanın çimleri, Hollanda'dan özel yaptırılarak stadımıza yerleştirilecek.

Çatı kısmındaki çalışmalar bunlarla sınırlı değil. Çatının kenar kısımlarındaki ilave konsolların yapımına da başlanmış durumda.

Üçüncü ve dördüncü katlarda dış cephe kaplama işlemlerine devam ediliyor. Ağustos sonu itibariyle tüm dış cephe kaplama işleminin bitmesi beklenirken, stadın iç kısımlarındaki çalışmalara son hızla devam ediliyor. Kat merdivenlerinin yapımı bitmek üzere. Bununla birlikte saha içi merdiven korkulukların yerleştirilme işleminde sona gelinmiş durumda. Korkulukların montajından sonra önümüzdeki hafta koltukların yerleştirilme işlemine başlanması bekleniyor.

Stadın alt katlarındaki büfeler, futbolcu soyunma odaları, toplantı salonları gibi birçok bölümün ince işlerinin yapımına devam ediliyor. kaynak:galatasaray.org

Büyük boy için, fotoğrafın üzerine tıklayınız.

Büyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınız

KOLTUK MONTAJINDAN GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar