17 Ağustos 2010 Seyrantepe Spor Kompleksi Fotoğrafları

Yapımı devam etmekte olan yeni stadımız Türk Telekom Arena'da çalışmalar son hızla devam ediyor.

Stadımızda, çatının bütün tribünlerin üstünü kapaması için eklenen ilave kolonların montajı tamamlanmış durumda. Bu çalışmanın yanı sıra C ve F Blok cephe kaplamaları tamamlanırken E ve Blok cephe kaplamalarına ise başlandı. Ayrıca, stadımıza numune turnike geldi ama henüz montajına başlanmadı. Numune koltuklar ve numune tribün girişi monte edildi.

Bu çalışmaların dışında, loca katında betonlama işlemi yapılıyor ve saha çimlendirme çalışması için drenaj çalışmalarına başlandı.

Stadın dışında ise bağlantı yolları için viyadük çalışmasına başlanmış durumda.


Büyük ebatı için üzerine tıklayınız
Büyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınızBüyük ebatı için üzerine tıklayınız

Yorumlar