VIP Koltuklarında Bu Fiyatlarla Bugün Son Gün


Dünyanın sayılı spor kompleksleri arasına girecek olan Galatasaray’ın yeni stadı Türk Telekom Arena’da, Nisan 2009’da başlatılan Deniz Club VIP Koltuk Programı, satışa sunulduğu ilk günden itibaren Galatasaraylıların ve iş dünyasının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Kampanyamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı tüm Galatasaray camiasına teşekkür ederiz. Taleplere eksiksiz cevap verebilmek ve teknik prosedürleri tamamlayabilmek için kampanyamız 24 saat süreyle uzatılmıştır.

Türk Telekom Arena’da satışa sunulan locaların tamamı tükenirken, VIP Koltuların ise yarısının satışı tamamlandı. 2 Haziran 2010 tarihi itibarıyla Türk Telekom Arena Koltuk fiyatlarında %15’e varan oranlarda artış olacaktır. Fiyat artışlarından etkilenmeden koltuklarınıza sahip olmak için bugün son gün.

Sadece Galatasaray maçlarına değil, dünyaca ünlü sanatçıların konserlerine ve birçok etkinliğe de ev sahipliği yapacak olan Türk Telekom Arena’da; rahatlık, stil ve yüksek standartlar ön planda tutularak tasarlanmış benzersiz bir maç günü deneyimi yaşamanın ayrıcalığına varmak için, 2 Haziran 2010’a kadar satış hattımızı arayarak -  fiyat artışından etkilenmeden -  koltuğunuza sahip olabilirsiniz. kaynak: galatasaray.org

Deniz Club Satış Hattı: 0212 306 1905

Yorumlar