Dopdolu tt arena dosyası galatasaray dergisinde!Türkiye’nin en çok satan aylık spor yayını olan Galatasaray Dergisi’nin 91. sayısı, 200 sayfalık içeriğiyle, 7 Haziran Pazartesi günü İstanbul'daki bayilerde yerini alacak. Dergi,10 Haziran’dan itibaren ise Türkiye’deki tüm bayilerde olacak.

Antrenörümüz Johan Neeskens’in samimi açıklamalarının sayfalara taşındığı Galatasaray Dergisi’nin 91. sayısında, geçtiğimiz günlerde profesyonel futbol yaşantısına nokta, Galatasaray kariyerine virgül koyan Emre Aşık’la gerçekleştirdiğimiz sıcak röportaj da yer alıyor. Galatasaray Dergisi’nde ayrıca 17 sayfalık dolu dolu Türk Telekom Arena dosyası bulunuyor.

Dergimiz sayfalarında ayrıca, okuyucularımıza 10 adet Galatasaray forması ve Aral Ticaret’ten 1 adet PC oyununun hediye edileceği Galatasaray bulmacaları yer alıyor.
Galatasaray Dergisi'nin 91. sayısı içerisinde yer alan konulardan bir kısmı şöyle:
Neeskens Anlatıyor
Bir futbol efsanesi, Johan Neeskens, Hollanda futbol geleneklerinden geçtiğimiz sezona, Galatasaray’a dair planlarından gelecek sezonun ipuçlarına; değerli fikirlerini Galatasaray Dergisi okurlarıyla paylaştı.

Emre Aşık
”Sahaya çıktığın zaman formanın hakkını sonuna kadar veriyorsan, bence Galatasaraylılık ruhu budur.” Dergimizin 91. sayısında evine konuk olduğumuz Emre Aşık’la keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Bir Galatasaray efsanesi, futbola veda ederken; son röportajını dergimize verdi.

TT Arena’da Sona Doğru
İlk günden bu yana, çok şey yaşandı, belki defalarca kez başa döndü her şey. 1996’dan 2010’a, çok uzun bir hikâyeydi, Galatasaray’ın yeni stadı. Artık sona gelindi. Geçmişten bugüne, işte Aslantepe’nin hikâyesi…

Sezon Değerlendirmesi
Her şeyin düşündüğümüz gibi gittiği bir sezon değildi 2009-10. Nedenleri, sonuçlarıyla, bütün bir sezonun değerlendirmesi, her zamanki gibi Haziran ayında Galatasaray Dergisi’nde.

Dünya Kupası
Dünya Kupası’nda grup değerlendirmeleri, Kupa’da çıkış yapacak futbolcular ve maç programı Dünya Kupası dosyasında.

Yenilmez Armada
1985-1990 döneminde Galatasaray Erkek Basketbol Takımı liglerde yine fırtına gibi esti. Yenilmez Armada’nın 5. Bölümünde bu dönemi mercek altına aldık.

Şampiyonluklar ve Arka Planları
Futbol ve hayat iç içedir; şampiyonlular yaşanırken arka planda çok şey gelişir… 17 lig şampiyonluğumuzun ilkinin yaşandığı 1961-62 sezonunun, futbol ve ötesindeki hikâyesi Galatasaray Dergisi’nin 91. sayısında.

Yaz Okulları
Tüm resmi Galatasaray Futbol Okullarında yaz dönemi kayıtları başladı. Futbol, basketbol, voleybol, yelken ve kürek yaz okullarının tüm detayları…

Binicilik’te İkinci Bahar
Yöneticimiz Cemal Özgörkey, binicilik sporunda yeniden boy göstermeye başlayan Galatasaray’ın hedeflerini anlatıyor…

Sezon Açılışları
Sezona atılan ilk adımdı. Bir yaz transfer haberleri ile geçer ve ilk antrenman, ilk heyecan o gün yaşanırdı. Unutulmaz, Sezon Açılışları…

Erkek Basketbolda Yabancılar
Galatasaray Cafe Crown, Mayıs ayında Radoslav Rancik ile iki yıllık sözleşme yeniledi. Slovak oyuncu, böylece son 13 yılda üst üste iki sezon sarı-kırmızılı formayı giyecek ilk oyuncu oldu. Peki, son 13 yılda kimler gelmiş, kimler geçmişti?

Aslan Parçası
Aslan parçalarına sarı kırmızı sayfalar. Haydi bakalım çocuklar, bu sayfalar da sizler için… Galatasaray Dergisi'nin 91. sayısında dünyaya çocukların gözünden bakmaya devam ediyoruz ve yine sarı kırmızı gözlüklerle.

Futbol ve Hayat
Hayat futbola fena hâlde benziyor. Galatasaray Dergisi de, büyük ilgi gören bölümü “Futbol ve Hayat”da bu iki olgunun kesiştiği noktalara bakmaya devam ediyor. Okuduğumuz kitaptaki bir satır, şans eseri karşılaştığımız bir fotoğraf karesi, bir internet sitesi ya da sokakta yürürken karşılaştığınız bir “an”… Futbol ve Hayat, Galatasaray Dergisi’nde…

Yakın ve Uzak Plan
Arşivlik fotoğraflarla günümüzden ve tarihimizden görsel anlar.

Maç Günü
Galatasaray futbol ve basketbol takımlarının maçlarından hiçbir yerde göremeyeceğiniz fotoğraflar ve maçların analizi…

Avrupa’dan Futbol
Avrupa’da şampiyonlar belli oldu. Şampiyonlukların hikâyeleri, dergimizde…

NBA'e Bakış
NBA'de 2009-10 sezonunun sonu yaklaşıyor... Heyecanla beklenen 2010 Yazı öncesindeki ihtimaller, oyuncu hareketleri ve diğer öyküler, bu ay da NBA köşemizde.

Haberler
Geçtiğimiz ay sarı kırmızıya dair olanlar…

Ayın Ardından

Ayın öne çıkanları…

Okur Mektupları
Sizlerden gelen öneriler, tavsiyeler, sorular…

Dakika 90
Bu ayki konuğumuz Galatasaray’ın efsanevi isimlerinden Turgay Şeren

Ve diğerleri:
Ayhan Güngör(Hopdedik) ile Müzik ve Galatasaray
İlkay Yıldız’ın kaleminden Tribün Notları
Zoban Rafig’le Z Raporu

Yorumlar