28 Haziran 2010 Seyrantepe Spor Kompleksinde son durum ve Adnan Polat' ın ziyaretiHaziran ayının sonuna yaklaştığımız bu günlerde,  Seyrantepe Spor Kompleksindeki ilerleyiş artık meyvelerini vermiş durumda. Stadın prekast montajının neredeyse tamamı sona erdi. Çatı makaslarının parabolik kirişler ile olan bağlantılarında ise C ve F bloklarda 8 parçanın bağlantısı tamamlanırken, çalışmaların oldukça hızlı ilerlediğini görebiliyoruz. Kameralardan da takip edilebilen bu ilerlemenin stadın dış bölümünde de sürdüğünü görmekteyiz. 4 numaralı kameradan da gözlemleyebileceğimiz üzere V kolonların kaplama işleri tamamlanırken, Vip otopark giriş bölümdede belirgin bir aşama kaydedildi.

Çatının tamamlanması sonrasında stadımızın koltuk montajına başlanacak. Koltukların montajı sonrası yapılan çalışmanın görselleği çok daha anlaşılır hale gelecektir. Bunun yanında iç bölümdeki çalışmanın da hızla sürdüğünü kaba inşaatın yüzde 99' u genel inşaatın da yarısından fazlası tamamlandığını söleyebiliriz.

28 Haziran 2010 Pazartesi günü başkanımız Adnan Polat' ta Seyrantepe Spor Kompleksi' ndeydi. Çalışmaları yakından inceleme fırsatı bulan Adnan Polat yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı ve desteklerini bir kez daha göstermiş oldu.

28 Haziran 2010 Seyrantepe Spor Kompleksi Fotoğrafları için tıklayınız

28 HAZİRAN 2010 ADNAN POLAT SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ' NDE

FOTOĞRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar